Hizmetlerimiz

Tank Konteyner Acenteliği

TET Global Lojistik olarak günlük 10.000 ton taşıma kapasitesiyle tehlikeli ve tehlikesiz likit kimyasalların global ağda güvenli dolaşımını sağlıyoruz. Türkiye ve Avrupa genelinde sürdürdüğümüz lojistik faaliyetlerimizi Bulkhaul acenteliği ile tank konteyner taşımacılığında dünya üzerindeki tüm noktalar arası gerçekleştiriyoruz. 

Bulkhaul, dünya genelinde konteyner kiralama hizmeti veren bir firmadır. 20.000’den fazla tankerle faaliyetlerini deniz aşırı noktalar arası sürdüren Bulkhaul’un ürün segmentinde taşıma kapasitesi 14.000 litre ile 35.000 litre arası değişen tek, iki ve üç bölmeli tank konteynerler bulunmaktadır. Bulkhaul tarafından tasarlanan ve inşa edilen, buhar ve elektrikli ısıtma sistemleriyle donatılmış konteynerler her sefer sonrası yeniden ısıtma süresini en aza indirmektedir. 

ISO 9001 Kalite Sertifikası’na sahip olan Bulkhaul firması, global ağda kimyasal ürünlerin dolaşımını sağlayan lojistik firmalarına tank konteyner temin etmenin yanında tank bakım-onarım-yıkama hizmetleri de sunmaktadır. SQAS sürdürülebilir emniyet ve kalite standartları, Kimyasal Dağılım Kurumu’nun ve Avrupa Komisyonu’na bağlı Vergilendirme ve Gümrükleme Kurumu’nun Yetkili Ekonomi Operatörü standartları çerçevesinde faaliyetlerini sürdüren firma, aynı zamanda ISO 14001 Çevre Sertifikası’na sahiptir. 

Bulkhaul’un Türkiye acentesi olarak 2013 yılından bu yana global ağda tank konteyner taşımacılığı faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.